Zapraszamy na nowy serwis internetowy : kg-legal.eu
pl en de
twitter  g  f  in 
Kancelaria
KG LEGAL

Branża turystyczna. Ochrona Środowiska

Kancelaria KG Legal buduje swój udział w profesjonalnym obrocie prawnym w oparciu o transgraniczne problemy prawne tych sektorów gospodarki, których charakter międzynarodowy z natury generuje prawne problemy z pogranicza różnych systemów prawnych. W odpowiedzi na międzynarodowe potrzeby sektora turystycznego świadczymy pomoc prawną w językach polskim, niemieckim i angielskim na gruncie prawa polskiego, unijnego oraz międzynarodowego.

Wsparcie prawne KG Legal to:
  1. pośrednictwo prawne w transgranicznych usługach turystycznych polskich przedsiębiorców;
  2. kompleksowe doradztwo prawne podmiotów zagranicznych z branży turystycznej w procesach inwestycyjnych w Polsce;
  3. obsługa prawna w zakresie problemów franchisingu oraz profesjonalne pośrednictwo prawne we współpracy podmiotów w systemie franchisingu w zakresie sieci usług turystycznych.
Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne przedsiębiorcy w rozpoczęciu i prowadzeniu usług turystycznych w ramach polskiego systemu prawnego. Doradzamy i reprezentujemy przedsiębiorcę branży turystycznej w sprawach z tytułu odpowiedzialności cywilnoprawnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej w tym sektorze. Nasze usługi prawne są także dedykowane sprawom sądowym z zakresu odszkodowań z tytułu nienależytego wykonania umowy o usługę turystyczną.

Posiadamy doświadczenie w dokonywaniu analiz prawnych i negocjacji umów ubezpieczeniowych w branży turystycznej. Świadczymy doradztwo prawne w procesach inwestycyjnych w branży turystycznej oraz pośredniczymy w projektach współpracy podmiotów w branży turystycznej i okołoturystycznej. Na rzecz naszych Klientów prowadzimy negocjacje handlowe zasad współpracy z kontrahentami.

Naszą domeną jest pomoc prawna na gruncie prawa antymonopolowego w branży turystycznej. Reprezentujemy podmioty gospodarcze w postępowaniach o uprawnienie do odtwarzania utworów artystycznych w branży turystycznej przed organizacjami zbiorowego zarządzania prawami, w tym o uzyskanie licencji przed Stowarzyszeniem Autorów ZAIKS. Dla naszych Klientów poszukujemy optymalnych rozwiązań prawnych na gruncie istotnych branżowych elementów prawa reklamy, prawa autorskiego i własności przemysłowej.

Świadczymy także pomoc językową przy interpretacji i ocenie skutków prawnych specjalistycznych tekstów prawniczych w języku niemieckim i angielskim.

Newsletter KG Legal

Otrzymuj informacje
o nowościach na portalu gospodarczym KG Legal

Kontakt:

ico tele 00 48 12 263 46 74
00 48 12 426 47 35
ico tele  Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku
od godziny 9:00 do godziny 18:00
 
ico mail office@kg-legal.pl  ico mail  KG LEGAL KIEŁTYKA GŁADKOWSKI - SPÓŁKA PARTNERSKA.   
 faks: 00 48 12 426 47 43   KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH   
Siedziba kancelarii: ulica Świętej Anny 9
31-008 Kraków
  NIP: 6772407578; REGON: 365354092; Nr KRS: 0000635779
Numery kont w DEUTSCHE BANK POLSKA S.A. tutaj
 
stopka logo2

Wyróżnienia i organizacje partnerskie:

                     
ABA_LOGO.png    KLASTER LIFESCIENCE    BioLawEurope

  indyjsko_polska.jpg      
                         
Legal_Awards_2015_Winner.png   Corporate INTL KG LEGAL   KIRP   aipl.jpg   CORPORATE_LIVEWIRE_GLOBAL_AWARDS_2016.jpg        
NOTA PRAWNA IMPRESSUM DISCLAIMER 
2014 (c) KG LEGAL 
  Tworzenie stron internetowych hauerpower
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
strzalka do gory