Nagroda GLOBAL AWARDS 2016 dla KG Legal w tegorocznej edycji brytyjskiego magazynu CORPORATE LiveWire

by KG Legal on 05/19/2016

Jake Powers,  Dyrektor Kapituły Nagrody Corporate LiveWire Global Award 2016 dla magazynu – przewodnika po zwycięskich firmach: To wspaniałe widzieć, jak sektor finansowy poprawia się na całym świecie. Widzę wiele osób i firm, które przezwyciężają wyzwania gospodarcze i przez to wyróżniają się na tle innych ofert.  Nagroda Corporate Globalne LiveWire jest powodem do dumy i życzę dalszych sukcesów zwycięzcom.

W tegorocznym rozdaniu nagrody GLOBAL AWARDS 2016 przyznawanej przez brytyjski magazyn CORPORATE LiveWire kancelaria KG Legal z siedzibą w Krakowie otrzymała wyróżnienie jako jedyna z jurysdykcji polskiej w kategorii butikowa kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach transgranicznych.

CORPORATE LIVEWIRE GLOBAL AWARDS 2016

 

Dzięki takim wyróżnieniom nasza kancelaria otrzymuje możliwość pozytywnej zewnętrznej weryfikacji transgranicznych usług prawniczych, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni i zobowiązani.

Nasi klienci otrzymują w ten sposób zewnętrzną ocenę jakości naszego doradztwa prawnego.

Zaszczyt otrzymania tej prestiżowej nagrody otwiera naszej kancelarii możliwość stworzenia naszym klientom bardzo wysokiej jakości doradztwa w oparciu o dodatkowe struktury międzynarodowe.kg legal

 

strzalka do gory