Archived posts in ' "KG LEGAL NEWS"

Back home

KG LEGAL wśród nominowanych finalistów do nagrody Lawyer Monthly Private Client Awards 2017 brytyjskiego magazynu LAWYER MONTHLY w kategorii CROSS BORDER TRANSACTIONS – LAW FIRM OF THE YEAR – POLAND 2017.

10/27/2016

KG LEGAL wśród nominowanych finalistów do nagrody Lawyer Monthly Private Client Awards 2017 brytyjskiego magazynu LAWYER MONTHLY w kategorii CROSS BORDER TRANSACTIONS – LAW FIRM OF THE YEAR – POLAND 2017.

(więcej…)

Spotkanie firm brytyjskich wchodzących do Polski z partnerami KG Legal

10/18/2016

Spotkanie firm brytyjskich wchodzących do Polski z partnerami KG Legal.

Przedstawiciele firm brytyjskich branży spożywczej wchodzących na polski rynek lub zainteresowanych nawiązaniem relacji handlowych, spotkali się z Partnerami kancelarii KG Legal w ramach spotkań „B2B meetings” misji gospodarczej zorganizowanej do Polski przez ośrodek Enterprise Europe Network znajdujący się przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej przy współpracy z Grater Birmingham Chambers of Commerce (link) oraz East Midlands Chamber of Commerce (link).
(więcej…)

Aktywny udział KG LEGAL w konferencji i forum współpracy „LIFE SCIENCE OPEN SPACE 2016” – ICE Conference Center KRAKÓW 20.10.2016

10/17/2016

W związku ze swoim aktywnym członkostwem w Klastrze LifeScience Kraków, kancelaria KG Legal została zaproszona do udziału w największym w Polsce corocznym wydarzeniu branżowym life science (konferencja połączona z sesjami tematycznymi, networkingiem, prelekcjami, prezentacjami i wieczorną galą) LIFE SCIENCE OPEN SPACE.

(więcej…)

KG LEGAL uczestniczy w obradach projektu naukowo-badawczego dla branży life science Urzędu Patentowego RP we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO).

10/16/2016

Udział partnerów kancelarii KG LEGAL w obradach projektu naukowo-badawczego „IP and socio-economic development” realizowanego dla branży life science przez Urząd Patentowy RP we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO) (link do oficjalnej informacji o wydarzeniu na stronie UPRP).

Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym – czy jesteśmy innowacyjni?” to temat obrad, które w dniu 2.09.2016 roku odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (organizatorzy: Urząd Patentowy RP, Światowa Organizacja Własności Intelektualnej; Współorganizatorzy: Adamed sp. z o.o., Polpharma sp. z o.o.).

(więcej…)

Ugoda zagranicznego Klienta kancelarii KG Legal przed polskim Sądem Rodzinnym (rodzic cudzoziemiec w związku mieszanym)

10/16/2016

Ugoda zagranicznego Klienta kancelarii KG Legal przed polskim Sądem Rodzinnym. W ramach specjalizacji transgranicznej „Private Client”, rozwijanej m. in. w oparciu o członkostwo w międzynarodowej organizacji prawa rodzinnego „REUNITE INTERNATIONAL” z siedzibą w Wielkiej Brytanii, KG Legal doprowadziła do korzystnego ustalenia kontaktów z dzieckiem dla swojego Klienta zagranicznego. Już podczas jednej rozprawy w polskim Sądzie Rodzinnym udało się wynegocjować korzystną ugodę w przedmiocie kontaktów z dzieckiem przebywającym na stałe w Polsce. Z ramienia kancelarii KG Legal naszego Klienta reprezentuje przed Sądem Rodzinnym Mec. K. Jakub Gładkowski.

(więcej…)

strzalka do gory